031-37790191
021-66902010

5 وسیله مهم که در حمام نیاز دارید | قفسه حمام اسپادانا

5 وسیله مهم که در حمام نیاز دارید | قفسه حمام اسپادانا

حمام خود را نگاهی اجمالی بیاندازید اگر نظم و آراستگی آن مطابق میل شما نیست پس باید برای استفاده از برخی وسایل در آن تجدید نظر کنید. تعداد وسایل حمام حتی در یک خانواده کم جمعیت کم نیستند. شامپوهای متفاوت، انواع صابون و لوازم شخصی دیگر برای هر فرد این تعداد را بیشتر می‌کند اما برای داشتن یک حمام آراسته به چه چیزهایی نیازدارید تا در یک نگاه اولین کلمه ای که به ذهنتان می‌رسد نظم باشد؟ با وسایل ضروری در حمام و خصوصیات آنها آشنا شوید.

 

ادامه مطلب...

5 مزیت نگهدارنده وسایل حمام | کنج حمام | اسپادانا

5 مزیت نگهدارنده وسایل حمام | کنج حمام | اسپادانا

کنج حمام چیست و به چه نکاتی در هنگام خرید آن باید دقت کنید؟ اگر شما هم تجربه افتادن وسایل درون حمام از قفسه ها را دارید و یا با صحنه پخش شدن شامپو بر کف حمام مواجه شده اید پس باید در هنگام خرید کنج حمام به این موارد دقت کنید. شاید در انتخاب نگهدارنده وسایل به نام و برند محصول زیاد دقت نکنید یا برایتان چندان فرقی نکند اما پس از مدتی ببینید که وسیله ای ناکارا در منزل خود دارید که نکات منفی بیشتری از فواید خود دارد و به این فکر کنید که همه وسایل موجود در بازار همین‌گونه است. اما کنج حمام اسپادانا چه ویژگی هایی دارد که آن را از دیگر محصولات متمایز می کند؟ 

ادامه مطلب...

4 نکته برای خرید جا مایع چشمی | جا مایع چشمی دیواری

4 نکته برای خرید جا مایع چشمی | جا مایع چشمی دیواری

در مقالات قبل از اهمیت وجود جامایع چشمی در سرویس بهداشتی هر منزل نوشتیم برای مطالعه آن کافی است بر روی چرا از جا مایع چشمی استفاده کنیم؟  کلیک کنید و شما نیز به این نکته مهم پی ببرید. اما در این مطلب به 4 نکته مهم در هنگام خرید جا مایع چشمی اشاره خواهیم کرد که می تواند شما را در هنگام خرید راهنمایی نماید. حتما پیش آمده که در زمان مراجعه برای تهیه لوازم منزل، فروشنده به اندازه کافی اطلاعات در اختیار شما نگذاشته است یا پس از خرید به نکاتی پی برده اید که ممکن بود نوع خرید شما را تغییر می داد. پس بهتر است قبل از خرید جامایع حتما این مطلب را مطالعه نمایید.

ادامه مطلب...

5 نکته برای خرید جا صابونی که نمیدانستید

5 نکته برای خرید جا صابونی که نمیدانستید

جاصابونی از آن دست وسایلی است که در هر سرویس بهداشتی پیدا می شود، کمتر منزل زیبایی را می بینید که درون سرویس بهداشتی آن شوید و صابون را بر روی زمین یا افتاده بر جای نامناسب خود پیدا کنید. همواره سطوحی نزدیک به شیر آب دستشویی برای قرار دادن صابون اتخاذ می شود و صابون بر روی جای مخصوص خود قرار میگیرد اگر فکر می کنید این کاری معمولی و غیر مهم است حتما مقاله چرا جا صابونی هایسپر را مطالعه کنید. هر سرویس بهداشتی بدون شک به یک جا صابونی نیاز دارد اما برای خرید آن به چه نکاتی باید توجه کنیم؟ چه ویژگی هایی برای یک جا صابونی الزامی است؟

 

ادامه مطلب...

چرا جا صابونی هایسپر؟

چرا جا صابونی هایسپر؟

جا صابونی را می توان در هر سرویس بهداشتی و یا حمام منازل دید. صابون ها به دلیل تماس مستقیم با بدن انسان می توانند جز سریعترین راه های انتقال آلودگی باشند. عجیب است که ما صابون ها را به درستی به عنوان پاک و تمیز کننده های الزامی زندگی می شناسیم اما خود آنها ممکن است به ایجاد بیماری منجر شوند. با این تفاسیر طبیعی است که هرگاه صابون بر کف حمام می افتاد آن را می شوییم با اینکه این صابون مدت ها با آب پاک در تماس بوده و خواهد بود.

ادامه مطلب...

چرا از جا مایع چشمی استفاده کنیم؟

چرا از جا مایع چشمی استفاده کنیم؟

شست و شوی دست ها قدمتی باندازه تاریخ دارد. صد ها سال از روزی که انسان پی برد برای تمیزتر شدن بدن خود ب ماده ای به جز آب نیاز دارد می گذرد و تاریخچه تکامل این مواد بسیار شگفت انگیز است. استفاده از سنگ های زبر، خاکسنر و گرد ذغال، برگ برخی از درختان و پوسته درختان تنها بخشی از اولیه ترین موادی هستند که انسان به خاصیت پاک کنندگی آنها پی برد. با پیشرفت علم شیمی، انقلاب در روش های شست و شو نیز گسترش یافت. صابون ها راه خود را به خانه ها پیدا کردند و به سرعت طیف وسیعی از آنها مورد استفاده قرار گرفتند.

ادامه مطلب...

5 وسیله که هر سرویس بهداشتی نیاز دارد.

5 وسیله که هر سرویس بهداشتی نیاز دارد.

برای شما هم پیش آمده که وقتی وارد یک سرویس بهداشتی می شوید حس کنید یک یا چند وسیله کم است؟ برخی اوقات نیاز به این وسایل چندان احساس نمی شود که آن هم به دو دلیل است، اول اینکه به سختی ناشی از نبود آنها عادت کرده ایم و دوم اینکه چون اکثرا وسایلی تقریبا جدید هستند کم و بیش از استفاده از آنها و راحتی که برایمان ایجاد می کنند بی خبر بوده ایم. هر سرویس بهداشتی به وسایلی نیاز دارد که علاوه بر زیبایی بخشی با آن، کاربرد و کارایی مناسبی نیز داشته باشد. در این مقاله با 5 وسیه ضروری که امروزه هر سرویس بهداشتی به آن نیاز دارد آشنا می شویم.

ادامه مطلب...

اکسسوری چیست؟

 اکسسوری چیست؟

شاید شما هم در چند سال اخیر در زمینه های مختلف واژه اکسسوری را شنیده باشید، واژه ای که در صنایع و کاربرد های مختلف به دفعات استفاده می شود. اما اکسسوری به چه معناست و چرا معادل فارسی آن استفاده نمی شود؟

 

ادامه مطلب...

چگونه یک خانه زیبا داشته باشم؟

 چگونه یک خانه زیبا داشته باشم؟

یک سوال مهم را از خود بپرسید، هر روز چقدر از زمانتان را در منزل می گذرانید؟ و اکنون یک سوال مهمتر، این میزان از زمان از نظر اهمیت چه جایگاهی در زندگی شما دارد؟شاید اگر شاغل باشید میزان زمانی که در منزل هستید درصد کمتری را از کل ساعات یک شبانه روز در بر بگیرد اما اهمیتی که همین میزان در آرامش، تجدید قوای روحانی، بهداشت روان و تمدد اعصاب در افراد دارد مطمئنا مهمترین قسمت زندگی هر فرد را تشکیل می دهد.

 

ادامه مطلب...